HOT Business - шаблон joomla Книги
  • Ћирилица
  • Shqip

verzija-3

logo-informator

logo-objedinjena-prcedura

logo virtuelni maticar

ologo

javne nabavke

logo-zahtev-informacije

baner pitanja i odgovori

Инвестирајте у Медвеђу

Пријавите комунални проблем

dokumenta-publikacije

biracki spisak

arkiv

NDARJA E FONDEVE STIMULUESE PËR FERMERËT PËR VITIN 2015

pdf Shtyp Email

-

Në sallën e Kuvendit Komunal të Medvegjës është bërë  dhënia e një kontrate në shpërndarjen e fondeve stimuluese nën Programin e mbështetjes për zbatimin e politikave për bujqësi dhe zhvillim rural në komunën e Medvegjës për vitin 2015. Kontratat ju ka shpërnda  Dr Nebojsha Arsiq, kryetar i komunës. E drejta për stimuj nga ana e investimeve të gjeneruar një total prej 105 përdorues në shumën totale prej 4,451,924.61 dinarë. E drejta për masat e mbështetjes direkte atij për të matur subvencionet riprodhimi arritur 47 përdoruesit me një shumë totale prej 234,000.00 dinarë.

 

Predsednik-rs

Vlada-rs

min pravde

skgo

kanc-or

Evropski-PROGRES

Vrtic-LOGO

Туристичка организација општине Медвеђа

logogej

GIS logo

interna reviz

zastitnik banner

ban bug 2015

finance banner

 

Временска прогноза

top